Landirenzo Enjeksiyon Sistemi

LANDIRENZO OMEGAS PLUS çoklu sıralı enjeksiyon sistemi yeni nesil otogaz yakıt sistemini temsil eder. (Benzin – lpg)
Omegas Plus , Landi Renzo tarafından geliştirilen, en yeni sıralı enjeksiyon LPG otogaz dönüşüm sistemidir. Omegas Plus , Landi Renzo ‘nun alternatif yakıt sektörü piyasasındaki  uzun yılların tecrübeleri neticesinde, LPG’li motorların performansını yükseltmek ve daha çevreci ve ekonomik hale getirmek amacıyla geliştirilmiştir. Gelişmiş Omegas Plus LPG ECU’su ve Omegas LPG enjektörleriyle benzinden farksız sürüş konforu sunar.

* Opel, Renault, Fiat tarafından fabrika çıkışlı tercih edilen standart kalite

* Euro4&Euro5 emisyon standartlarına uyumlu

* Otomatik kalibrasyon ile benzinden farksız sürüş konforu

* Benzin ECU’sunun OBD sistemiyle birebir uyumlu

* Motor gücüne göre değişen farklı regülatör seçenekleri

* Kirli LPG yakıtına yüksek dirençli enjektör raili

* Yüksek performanslı Omegas enjektörler

 

Sistemin Çalışma prensibi; motor LPG ile çalışırken, Omegas Plus ECU’sunun benzin enjeksiyon sürelerini referans alarak, doğru gaz enjeksiyon sürelerini hesaplamasına ve LPG enjektörlerini kontrol etmesine dayanır. LPG enjektörlerinin kontrolünde motorun benzinle çalışması referans alındığından, benzin ECU’su ve aracın elektronik sistemiyle birebir uyum sağlanır.

Omegas Plus ECU’su benzin ECU’sunda aldığı verilerle birlikte LPG enjektör rail basıncı, LPG sıcaklığı, motor soğutma suyu sıcaklığı ve motor devrini sürekli olarak gözlemler. Bu verileri kullanarak eşsiz model tabanlı yazılım algoritmaları ile motorun ihtiyaç duyduğu LPG miktarını sağlayacak gaz enjeksiyon zamanlarını anlık olarak hesaplar ve her devirde doğru miktarda gaz enjekte edilmesini mümkün kılar.

Omegas Plus, motor gücüyle orantılı olarak farkı tipte enjektör seçenekleri sunar. Araca uygun Omegas enjektörün kullanılasıyla her koşulda maksimum yakıt tasarrufu ve minimum egsoz emisyon değerleri elde edilir. Benzin enjektörleriyle aynı prensipte ve aynı hızda çalışan Omegas LPG enjektörleri Omegas Plus LPG ECU’sundan aldığı komutlara verdiği anlık tepkimelerle LPG kullanımından maksimum performans alınmasını sağlar.

//]]>


BAYİLİKLERİMİZ

© 2016 Akabe Otogaz Sistemleri - Çorum. Tüm Hakları Saklıdır.

  • GSM: 0545 377 53 37
  • GSM: 0532 624 39 45
  • Tel: 0364 333 1 999

Adres: Ankara Yolu 3.cad No:11 Çorum (Karataş Plaza Peugot, Honda, Hyundai, Fiat Arkası, 112 Çağrı Merkezi Yanı) ÇORUM